Agencja Pracy

Pracownicy z Ukrainy i Gruzji

Pracownicy budowlani dla Twojej firmy

Brakuje Ci rąk do pracy i zastanawiasz się nad zatrudnieniem pracowników “ze Wschodu”?
Zatrudniasz tylko Polaków i nie wiesz, jakie są zasady legalnego zatrudnienia obcokrajowców?
Obecnie zatrudniasz obcokrajowców w swojej firmie, jesteś zadowolony i chętnie skorzystasz z możliwości zwiększenia zatrudnienia?

Agencja Pracy Sui Nid nr 16701 w Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) przejmie na siebie wszelkie obowiązki związane z poszukiwaniem i legalnym zatrudnieniem pracowników dla Twojej firmy!

Prawdopodobnie interesują Cię odpowiedzi na 3 pytania:
1. kiedy dostaniesz pracowników?
2. ile będzie Cię to kosztować?
3. kto będzie się zajmował wszystkimi formalnościami?

Co my zrobimy dla Ciebie?
Szanujemy Twój i nasz czas. Nasz specjalista odpowie na Twoje pytania i przygotuje dla Ciebie ofertę możliwie najszybciej.
Stale się rozwijamy, zdobywamy wiedzę na szkoleniach i konferencjach branżowych, dlatego możesz być pewny, że wszelkie kwestie formalno-prawne będą załatwione perfekcyjnie.
Zadbamy o to, byś Ty rozwijał swój biznes, a my dostarczymy Ci do tego odpowiednich ludzi.

Co musisz zrobić?
Zanim zadzwonisz do nas, przygotuj odpowiedzi na pytania znajdujące się na końcu ogłoszenia; pozwoli to na szybkie wyliczenie stawki za 1 roboczogodzinę oddelegowanego pracownika. (Koszt pracy wyliczany jest na podstawie iloczynu stawki godzinowej i ilości roboczogodzin).
Zadzwoń do nas i podaj dane. My po wprowadzeniu tych danych, w ciągu maksymalnie 3 minut, podamy Ci stawkę. Możesz oczywiście z nami negocjować.
Daj sobie czas na przemyślenie/ przeliczenie i jeśli jesteś na “TAK”, poinformuj nas o tym.

Co zrobimy dalej?

1. Prześlemy na Twój adres e-mail potwierdzenie naszej propozycji cenowej wraz ze wzorem umowy oraz zamówieniem, w którym uzupełnisz informacje dotyczące zapotrzebowania Twojej firmy na pracowników.
2. Podpisujesz umowę i wraz z uzupełnionym zamówieniem przesyłasz skan na nasz adres e-mail. Aby przyspieszyć proces rekrutacji, prześlij nam zdjęcia miejsc pracy. Niech będą dobrej jakości(przecież chcemy zachęcić ludzi do pracy w Twojej firmie)
3. My podpisujemy również umowę i przystępujemy do jej realizacji. Oryginał umowy wyślemy pocztą tradycyjną. Czas realizacji umowy zazwyczaj wynosi ok. 14 dni od momentu podpisania umowy.
4. Na bieżąco informujemy Cię o przebiegu rekrutacji. Dostaniesz od nas wyczerpujące dane nt. potencjalnych pracowników. Po Twojej akceptacji załatwiamy wszelkie formalności związane z zatrudnieniem i oddelegowaniem pracowników do Twojej firmy.
5. Pracownicy z Ukrainy i Gruzji świadczą pracę na rzecz Twojej firmy w miejscu i czasie wskazanym przez Ciebie. My zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową i ponosimy za nią pełną odpowiedzialność.
6. Po każdym przepracowanym przez nasz personel miesiącu wystawimy fakturę VAT 23% z 14-dniowym terminem płatności.
7. Twoja firma punktualnie wywiązuje się z zobowiązania
8. Kontynuujemy współpracę, utrzymując/zwiększając jej zakres.

Dobrze wiedzieć:
Jesteśmy firmą działającą na rynku w branży HR od 2009 roku.
www.suinid.pl
www.suinid.info

Współpracujemy wyłącznie na zasadzie leasingu pracowniczego.
Kwalifikacje pracowników “ze Wschodu” często odbiegają od standardów europejskich. Dzieje się tak nie ze złośliwości tychże pracowników, lecz z warunków ekonomicznych ich krajów pochodzenia. Selekcjonujemy i weryfikujemy naszych pracowników, nie są to osoby z tzw. “łapanki”, dokładamy wszelkich starań, by wybrani przez nas i skierowani do Państwa pracownicy nie mieli uciążliwych i przeszkadzających w wykonywaniu pracy nałogów.

Posiadamy Ubezpieczenie OC z przeznaczeniem dla Agencji Pracy Tymczasowych o sumie gwarancyjnej w wysokości 500 000 zł.
Wszyscy pracownicy z Ukrainy i Gruzji delegowani przez nas do Twojej firmy w charakterze pracownika tymczasowego są ubezpieczeni od NNW!

Wszelkie dane osobowe dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia są przetwarzane przez nas zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Delegujemy pracowników w branżach:
– budowlanej
– usługowej
– produkcji

Chcesz wiedzieć ile będą Cię kosztować pracownicy z Ukrainy? Zanim zadzwonisz do nas, przygotuj odpowiedzi na następujące pytania:

1. Jaka branża/stanowisko?
2. Czy potrzebujesz pracownika z kwalifikacjami, czy może to być pomocnik?
3. Ilu pracowników potrzebuje twoja firma?
4. Na jaki okres potrzebujesz mieć pracowników? Czy to jest praca sezonowa? Ile godzin (średnio) w miesiącu będzie do przepracowania?
5. Kto pokryje koszt zakwaterowania oraz transportu do i z miejsca pracy?
6. Kto pokryje koszt ubrań roboczych(jeśli są wymagane)? Czy są jakieś dodatkowe świadczenia/benefity dla pracowników?
7. Czy do pracy w Twojej firmie na dane stanowisko są potrzebni mężczyźni czy kobiety?

Zadzwoń teraz na nr 502 723 540, 505 376 755 lub 12 261 43 72 i dowiedz się jak szybko i skutecznie pozyskać pracowników dla Twojej firmy.