Strefa kobiet

Blog osobisty

Zapraszamy serdecznie na bloga osobistego o relacjach rozwodka.net

 

Dlaczego Rozwódka?


Moja definicja:

Rozwód: rozstanie się z mężem, partnerem, dziećmi, pracą, przyjaciółmi, mieszkaniem, stylem życia, złymi nawykami, chorobami, nadwagą/niedowagą, przekonaniami; duża zmiana w jakiejkolwiek sferze wywołana w pełnej świadomości Osoby Zainteresowanej
Rozwódka: Kobieta Doskonała, nie potrzebuje naprawy, chce natomiast dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu. Jest świadoma tego, że może tego dokonać nie “w mgnieniu oka” korzystając z magicznej różdżki, lecz przechodząc przez proces wewnętrznej przemiany, pozostając wciąż Sobą.

Być może o tym jeszcze nie wiesz, ale…

Znajdujesz się w miejscu, w którym dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniami, poglądami i przemyśleniami. Nie oceniam się i nie porównuję z innymi blogerami, nie narzucam nikomu swojego światopoglądu i nie mam wpływu na to, czy ktoś poczuje się urażony tym, co przeczyta na moim blogu. Publikacje maja charakter edukacyjno-informacyjny.

Dlaczego postanowiłam pisać?

Ponieważ tak postanowiłam
Ponieważ znam odpowiedzi
Ponieważ jestem rozwódką.
Ponieważ popełniłam błędy we wszystkich możliwych sferach życia i z każdego wyciągnęłam wnioski – z każdym kolejnym stałam się bardziej świadoma, bardziej odważna, zachłanna na życie.

Moim celem jest zachęcenie Cię do popełniania błędów i uczenia się na nich.
Zapraszam Cię do dyskusji, do dzielenia się w komentarzach własnym doświadczeniem i przemyśleniami. Możesz też skorzystać z pomocy, którą wraz ze swoim zespołem oferuję tu – suinid.pl
Będąc moim Gościem, pamiętaj, aby się zachowywać odpowiednio. Pytaj, komentuj, bądź aktywna, korzystaj, zdobywaj! Jeśli uznasz, że zawarte tu treści warto polecić Twoim znajomym, będzie to najlepsza nagroda za pracę, którą wkładam w rozwój rozwodka.net
Jeśli nie jesteś “typową rozwódką”, spodoba Ci się tutaj.

Witaj wśród Kobiet Doskonałych!

O autorce

Córka Turczynki i Bułgara, urodzona na Ukrainie, wówczas Związku Radzieckim, naukę i edukację pobierała we francuskojęzycznej szkole, kochająca rosyjską literaturę, z zamiłowania i obywatelstwa Polka, mieszkanka Krakowa. Rozwódka. Kobieta Doskonała, jako jedna z 7,2 mld ludzi stworzona na obraz i podobieństwo Boże.

Inspirują mnie dzieci, sukcesy i porażki innych, odważni ludzie, góry, cisza. Moje hobby to obserwacja siebie i innych ludzi, wszędzie i zawsze.

Nazywam się Walentyna Kulińska. Witam Cię na moim blogu.

print